عکس: سواری گرفتن راکون از تمساح

تقاطع: این عکس باورنکردنی که توسط ریچارد جونز، یک شهروند امریکایی در “جنگل ملی اُکالا” در ایالت فلوریدای امریکا ثبت شده، یک راکون را سوار بر پشت یک تمساح نشان می‌دهد.

آقای جونز این عکس را روز یکشنبه (۱۴ ژوئن-۲۴ خرداد) از طریق ای-میل برای نشریه‌ی “فلوریدا تایمز یونِیِن” فرستاد و در توضیحی برای آن نوشت:

«ما در یک صبح عالی، در حال قدم زدن در امتداد رودخانه‌ی “اُکلاواها” بودیم و تمساح‌ها را تماشا می‌‌کردیم. پسرم برای این‌که از زاویه بهتری عکس بگیرد به میان درخت‌ها رفت که یک راکون را ترساند. حیوان که به نطر خواب بود، به طور تصادفی به داخل آب رفت و بر پشت تمساحی که ما تماشا می‌کردیم سوار شد. هرچند که راکون خیلی زود از پشت تمساح پرید و از محل دور شد، اما من این شانس را داشتم که از این صحنه‌ی جالب عکس بگیرم. بدون در نظر گرفتن موقعیت، شما با دیدن این عکس تصور می‌کنید که راکون، در طول رودخانه از تمساح سواری گرفته است. کاملا شگفت‌انگیز بود و قطعا من بهترین عکس تمام عمرم را گرفتم. شما اجازه‌ دارید که عکس را به هر طریقی که می‌خواهید منتشر کنید. من در مقابلش چیزی نمی‌خواهم. فقط فکر کردم بقیه هم از دیدن آن لذت خواهند برد.»

The raccoon is seen standing on top of the alligator

نظرتان را بنویسید