عکس و ویدئو: عکاسی با هواپیمای بدون سرنشین، کار دست انریکه داد

تقاطع: انریکه ایگلسیاس، خواننده‌ی مشهور اسپانیایی، در جریان کنسرت شنبه‌شب (۳۰ می-۹ خرداد) خود در تیجوانا در کشور مکزیک به وسیله‌ی یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک، دچار حادثه شد.

انریکه ۴۰ ساله که در حال برگزاری تور جهانی خود با عنوان “سکس و عشق” است، از این هواپیمای بدون سرنشین برای گرفتن عکس از جمعیت طرفدارش استفاده می‌کند. او این بار نیز، هم‌چون بعضی از کنسرت‌هایش، برای لحظاتی، این هواپیما را با دستانش گرفت تا به صورت دستی، عکسی با آن بگیرد که بعد از لحظاتی ناگهان انگشتانش در داخل آن گیر کرد و بریده شد.

انریکه که به شدت دچار خون‌ریزی شده بود، بعد از یک پانسمان موقت، و در حالی که تی‌شرت سفیدش، خونی شده بود، به روی صحنه برگشت و با وجود ادامه‌ی خون‌ریزی، برای نیم ساعت دیگر به اجرایش ادامه داد.

یک سخن‌گوی این خواننده‌ در بیانیه‌ای که توسط اسوشیتدپرس منتشر شده، گفته که بعد از کنسرت، او فورا به وسیله‌ی یک آمبولانس به فرودگاه و از آن‌جا با هواپیما به لس‌آنجلس رفت تا توسط یک متخصص معاینه شود.

عده‌ی زیادی از ۱۲ هزار شرکت‌کننده‌ی این کنسرت، عکس‌ها و ویدئوهای این سانحه را بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند که تعدادی از آن‌ها را در ادامه می‌بینید.

نظرتان را بنویسید