تصویری: نجات معجزه‌آسای مردی که قصد داشت خرس باغ‌وحش را نوازش کند

Crazy-Man-and-Bear-3

تقاطع: هفته‌ی گذشته، بازدیدکنندگان از یک باغ‌وحش در شهر ورشو پایتخت لهستان، شاهد اتفاقی عجیب بودند.

در این اتفاق که عکس‌های آن به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، مردی با بالا رفتن از حفاظ دور محوطه‌ی زندگی یک خرس ماده، خود را به این حیوان رساند و تلاش کرد او را نوازش کند اما بعد از آن‌که خرس دست وی را گاز گرفت، مشتی به سر این جانور زد و به شکل معجزه‌آسایی فرار کرد.

این شیرین‌کاری احمقانه در مقابل دیدگان حیرت‌زده‌ی مردمی رخ داد که وحشت‌زده در انتظار وقوع یک تراژدی بودند.

فردی که عکس‌های این اتفاق را منتشر کرده، گفته که رفتار مرد طوری بود که به نظر می‌رسید الکل یا ماده‌ای مخدر مصرف کرده است.

بر اساس گزارش‌ها، پلیس در حال حاضر به دنبال معمای این فرد مزاحم است. سخنگوی پلیس نیز از پیدا شدن یک دست‌بند و آثار خون که احتمالا به او تعلق دارد، خبر داده است.

ماریا کراکویاک، مدیر بخش حیوانات درنده‌ی باغ‌وحش ورشو، درباره‌ی چگونگی ورود این مرد به داخل محوطه‌ی خرس اظهار داشت: «آن‌جا کاملا با حفاظ احاطه شده است و هیچ آدم عاقلی تلاش نمی‌کند که وارد آن شود.»

او با بیان این‌که هیچ نظری درباره‌ی دلیل این کار آن مرد ندارد، افزود: «او نجات پیدا کرد اما ما نمی‌دانیم که به کجا رفته و الان کجا است.»

به گفته‌ی خانم کراکویاک، “سابینا”، خرسی که مرد به او نزدیک شد، در حالت کلی خرسی مهربان است که با بازدیدکنندگان، زود اُنس می‌گیرد.

وی تاکید کرد که اگر خرس‌های دیگر این باغ‌وحش بودند، احتمال داشت که اتفاق دیگری برای این مرد بیفتد.

باغ‌وحش ورشو در حال حاضر دارای سه خرس است که آن‌ها را چند سال قبل از یک سیرک تحویل گرفت.

برای دیدن تصاویر در اندازه‌ی اصلی، بر روی آن‌ها کلیک کنید.

Crazy-Man-and-Bear-1 Crazy-Man-and-Bear-2

نظرتان را بنویسید