اتهام تازه فضلی‌نژاد به شاهین نجفی: به خاطر تجاوز از ایران فرار کرد

تقاطع: در این ویدئو که توسط “نصر تی‌وی”، یک شبکه‌ی اینترنتی وابسته به سپاه پاسداران تهیه و منتشر شده، پیام فضلی‌نژاد عضو “دفتر پژوهش‌های موسسه کیهان” و از چهره‌های نزدیک به حسین شریعتمداری، مدیرمسوول این روزنامه، ادعا می‌کند که شاهین نجفی، خواننده‌ی ایرانی مقیم آلمان زمانی که در ایران بود، به دلیل تمایلات همجنس‌گرایانه، در زادگاهش به دو نفر تجاوز کرده و دارای شاکی خصوصی است.

فضلی‌نژاد این موضوع را دلیل “فرار” نجفی از ایران دانسته و خواهان این شده که مقامات قضایی و وزارت خارجه جمهوری اسلامی این پرونده را در کنار پرونده‌ی “توهین به مقدسات” پیگیری کنند.

او در عین حال در بخش دیگری از اظهاراتش، ضمن مقایسه‌ی شاهین نجفی با سلمان رشدی، نویسنده‌ی بریتانیایی، می‌گوید که «راهی جز یک برخورد فقهی انقلابی درست با این جماعت وجود ندارد».

فتوای قتل رُشدی بعد از نگارش کتاب “آیات شیطانی” از سوی آیت‌الله خمینی، رهبر پیشین جمهوری اسلامی صادر شد و این فتوا تا به امروز نیز به قوت خود باقی مانده است به طوری که این نویسنده‌ی مشهور، ۲۶ سال گذشته را تحت تدابیر امنیتی زندگی کرده است و تنها در مناسبت‌های خاص در انظار عمومی حاضر می‌شود.

دور تازه‌ی حملات رسانه‌های حامی حکومت ایران به شاهین نجفی، پس از انتشار تازه‌ترین آلبوم او با نام “صاد” صورت می‌گیرد. این رسانه‌ها، شماری از ترانه‌های این آلبوم را توهین به پیامبر اسلام و مقدسات دینی‌شان دانسته‌اند.

پیام فضلی‌نژاد، از جمله روزنامه‌نگاران رسانه‌های اصلاح‌طلب در سال‌های پس از دوم خرداد ۱۳۷۶ بود. او بعد از بازداشتش در سال ۱۳۷۹، به هم‌کاری با دستگاه اطلاعات موازی و سپاه پاسداران روی آورد و تحت عنوان پژوهشگر موسسه‌ی کیهان، به پرونده‌سازی برای مخالفان و منتقدان حکومت ایران مشغول شد.

نظرتان را بنویسید