آلبوم عکس و ویدئو: ازدواج سومین فرد بلندقامت جهان با دختری ۱۵۲ سانتی‌متری

تقاطع: بلندقامت‌ترین مرد برزیل با ۲۳۳ سانتی‌متر قد، سرانجام با زنی که بیش از ۸۰ سانتی‌متر از او کوتاه‌تر است، ازدواج کرد.

جولیسن فرناندز داسیلوا ۲۸ ساله که سومین فرد بلندقامت جهان به شمار می‌رود، از دوران کودکی به بیماری “ژیگانتیسم” (غول‌‌پیکری) پیشرفته دچار شد به طوری که افزایش قد سریعش او را مجبور کرد که مدرسه را ترک کند.

در همان زمان، دکترها متوجه شدند که او در غده‌ی هیپوفیزش یک تومور خوش‌خیم دارد که باعث می‌شود در بدنش، مقدار قابل توجهی هورمون رشد کنترل‌نشده تولید شود.

جولیسن، در آغاز با برداشتن این تومور مخالفت کرد و با وجود این‌که به او هشدار داده شده بود که این وضعیت در نهایت به مرگش منجر خواهد شد، حاضر نبود سه ماه را صرف دوره‌ی نقاهت در بیمارستان کند.

با این وجود، در سال ۲۰۰۷، خانواده‌اش وی را قانع کردند که به برداشتن تومور از طریق جراحی لیزر که عوارض کمتری داشت، رضایت دهد.

عمل موفقیت‌آمیز انجام شد هرچند که در هشت سال گذشته نیز قدش به اندازه‌ی ۱۰ سانتی‌متر دیگر رشد داشته است.

جولیسن که از شرایطش بسیار خجالت‌زده بود و توان تحمل نگاه‌های مردم را نداشت، برای سال‌ها از خانه‌ی والدینش نیز خارج نمی‌شد تا این‌که اعطای جایزه‌ی بلندقدترین فرد برزیل به او، باعث شد کم‌کم وارد جامعه شود.

او بعد از مدتی کار در یک معدن که به خاطر وضعیت سلامتش، ناچار به ترک آن شد، در حال حاضر، در آگهی‌های تجاری غذاهای آماده حضور دارد و به چهره‌ای شناخته‌شده در برزیل تبدیل شده است.

شهرت جولیسن خجالتی باعث شد تا عده‌ی زیادی در فیسبوک با او تماس بگیرند که یکی از آن‌ها دختری ۲۱ ساله به نام “اوِم مِدیروز” بود.

ارتباط آن‌ها از یک تبریک تولد از سوی “اوِم” آغاز شد و دو ماه بعدتر وارد یک رابطه شدند. این زوج که به سرعت عاشق هم شده بودند، سرانجام، با غلبه بر تردیدهای‌شان که ناشی از تفاوت قد بسیار زیادشان بود، با هم ازدواج کردند.

جولیسن علاوه بر این، سال گذشته دوره‌ی دبیرستان را نیز از طریق آموزش در خانه تمام کرد و به زودی نیز عازم پاریس خواهد شد تا در مجمع غول‌پیکرها شرکت کند. جایی که سلطان کوسِن، بلندقامت‌ترین فرد جهان از ترکیه نیز حضور خواهد داشت.

نظرتان را بنویسید