پاسخ نورالدین پیرموذن به برادرش: مجلس طالبانی جای بزهای اخفش و سگ‌های قلاده به گردن شده است

تصویر سمت چپ متعلق به نورالدین پیرموذن عضو دوره‌های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی است و عکس سمت راست نیز برادر کوچک‌ترش، کمال‌الدین پیرموذن، عضو کنونی این مجلس را نشان می‌دهد.
تصویر سمت چپ متعلق به نورالدین پیرموذن عضو دوره‌های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی است و عکس سمت راست نیز برادر کوچک‌ترش، کمال‌الدین پیرموذن، عضو کنونی این مجلس را نشان می‌دهد.

تقاطع: نورالدین پیرموذن، عضو اصلاح‌طلب دوره‌های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی به بیانیه‌ی ابراز انزجار برادرش از او که روز دوشنبه (۱۸ اسفند-۹ مارچ) در خبرگزاری‌های ایران منتشر شد، واکنش نشان داد.

آقای پیرموذن در نوشته‌ی کوتاهی با عنوان “عزیزانم، لطفا جدی نگیرید!” که بر روی صفحه‌ی فیسبوک خود قرار داده، برادرش کمال‌الدین پیرموذن را به “خودفروشی”، “خانواده‌فروشی”، “برادرفروشی” و “مخصوصا مردم‌فروشی” متهم کرده و نوشته است: «تهمت و دروغ و ترور شخصیت و به هم زدن حرمت و احترام و اساس خانواده، خمیرمایه‌ی نظام کثیف و پوسیده ولایت فقیه و سکه رایج ادبیات سیاسی استبداد و استحمار مذهبی حاکم بر کشور شده است.»

او هم‌چنین با بیان این‌که «لابد یا جهت “باد” در کشور عوض شده و یا “نرخ نان” نمایندگی دوره بعد مجلس از طرف رهبری این‌گونه تعیین و مقرر شده» افزوده است: «امروز بیش از گذشته مسلم و مشخص شد که از اول هم هدیه کرسی نمایندگی مجلس نهم به ایشان صرفا برای ساکت کردن مردم اردبیل و دام و تله‌ای شوم برای بازگرداندن و تحویل من به قول خودش به هتل اوین بوده است. خوشحالم که به موقع متوجه این نقشه شدم.»

این فوق تخصص جراحی توراکس که بعد از ردصلاحیت در انتخابات مجلس هشتم راهی ایالات متحده امریکا شد و هم‌اکنون در شهر لس‌آنجلس اقامت دارد، ادامه داده: «قطعا با عدم بازگشت من، ماموریت و تعهد ایشان نیز به اتمام رسیده و این خودفروشی و خانواده‌فروشی و برادرفروشی مخصوصا مردم‌فروشی از ذهن مردم فهمیده و شجاع اردبیل هرگز پاک نخواهد شد.»

نورالدین پیرموذن، یادداشت کوتاهش را این‌گونه پایان داده است: «تا روزی که آزادی و انسان‌های آزاده در حبس و حصر و تبعیدند، هم‌چنان باید شاهد معرکه‌گردانی شب‌پره‌ها در فضای سیاسی کشور و حضور بزهای اخفش و سگ‌های قلاده به گردن در مجلس شورای طالبان کشور باشیم.»

گفتنی است بیانیه‌ی ابراز انزجار کمال‌الدین پیرموذن از برادر بزرگ‌ترش در واکنش به اظهارات او در برنامه‌ای به مناسبت سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه‌ی تلویزیونی “صدای امریکا” صورت گرفته است.

آقای پیرموذن در آن برنامه‌ که با حضور رضا پهلوی، فرزند شاه سابق ایران برگزار شد، از همراهی خود با انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ ابراز پشیمانی و از رژیم کنونی ایران به شدت انتقاد کرد.

اظهاراتی که باعث شد برادر کوچک‌ترش این‌گونه از او ابراز برائت کند: «از طرف خویش و به نیابت از خاندان بزرگ پیرموذن، ضمن عذرخواهی از ملت رشید ایران، خاصه مقام معظم رهبری، تمامی انسان‌های آزاده انقلابی و به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران عزیز، بدین‌وسیله انزجار و بیزاری و دوری خاندان پیرموذن و خود را از حضور دکتر نورالدین پیرموذن در یک کشور خاصم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با موضع‌گیری‌های نابخردانه و ملک و ملت‌فروشانه نابجا اعلام داشته و آن را به جد محکوم می‌کنیم.»

3 thoughts on “پاسخ نورالدین پیرموذن به برادرش: مجلس طالبانی جای بزهای اخفش و سگ‌های قلاده به گردن شده است

 1. آخه این نوری اگر واقعا راست میگه چرا دو دوره به این نظام استبداد و استحمار چسبید و خورد و برد و وقتی رد صلاحیت شد با اموالی که حتما با زحمت در مجلس به دست آورده به آمریکا رفت؟
  یعنی اگر رد صلاحیت نمی شد الان تو مجلس یک مفت خور و مجیزه گو مثل برادرش بود؟ اینا جنگ زرگری ایناست فیلمشونه

 2. اگر این شخص اکنون ازهمراهی با انقلاب ۵۷ برائت میجوید جمع کثیری از مردم بعد از پایان جنگ پی به این اشتباه بزرگ بردند.
  در جائی خواندم
  لعنت بر دهانی که بی موقع (ندانسته) باز شد.
  و لعنت بر چشمی که بی موقع(ندیده )باز شد
  آری پشیمانی در جای جای کشور به چشم و دهان مشهود است.
  پس آی کسانی که هنوز چشم و دهان به این و آن داده اید
  ما را هم انکار کنید.
  الیس به الصبح القریب

 3. نه عزیزم فیلمشون نیست خاصیت نظام ذلت سفیه است که به هیچ پایگاهی وصل نبود و بسان قارچ بی ریشه ی سمی ست…به هیچ کس لنگ نبوده و نیست و طرفدارانش هم از همان جنس هستند.حرامیان صغیر پرور آدمخوار سرزمین ؛سفیه وقیح؛ بسان ضحاکشان جز روح و جان جوانان وطن به چیز دیگری رضا نمیشوند..ننگشان باد این شیاطین مسلم را..

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: