تصاویر نجات دراماتیک زنی که تنها دقیقه‌ای با غرق شدن فاصله داشت

تقاطع: این تصاویر باورنکردنی، لحظه‌ی نجات یک زن وحشت‌زده را از داخل اتومبیلی در حال غرق شدن، توسط دو افسر پلیس نشان می‌دهد. این حادثه‌ی نفس‌گیر روز سه‌شنبه (۱۷ فوریه-۲۸ بهمن) در اسکله‌‌ای در شهر اوکلند در کشور نیوزلند روی داد و در جریان آن زنی ۶۳ ساله که به همراه اتومبیل بی.ام.و خود در حال غرق شدن بود، از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

“پل واتز” و “سایمون راسل” دو پاسبان پلیس حدود ساعت سه و پانزده دقیقه‌ی بعدازظهر سه‌شنبه بعد از دریافت یک تماس به اسکله‌ی ماهیگیری “نورثکت پوینت” رفتند و در آن‌جا با اتومبیلی روبه‌رو شدند که تقریبا سه‌چهارم آن به زیر آب رفته بود و دو نفر در حال تلاش بودند تا از غرق شدن بیشتر آن جلوگیری کنند.

آقای راسل در شرح ماجرا به “نیوزلند هرالد” گفته: «وقتی ما داخل آب رفتیم، یکی از دو نفری که برای نگه داشتن اتومبیل تلاش می‌کرد به من گفت که دنبال یک سنگ بزرگ می‌گردد تا با آن شیشه را بشکند.»

او ادامه می‌دهد: «من با باتومم امتحان کردم اما فایده نداشت. بعد سعی کردم در کف اقیانوس دنبال سنگ بگردم که وقتی به زیر آب رفتم، دستم را بریدم.»

سرانجام در حالی که قسمت جلوی اتومبیل به سرعت به زیر آب می‌رفت، این “واتز” بود که با یک سنگ شیشه‌ی عقب ماشین را شکست و به دنبال آن، “راسل”، زن سراسیمه را از ماشینش بیرون کشید. ۴۰ ثانیه بعد از نجات زن، خودرو کاملا به زیر آب رفته بود.

با این حال این دو افسر پلیس می‌گویند که تنها به وظیفه‌ی روزانه‌شان عمل کرده‌اند و کار بیشتری نکرده‌اند.

زن حادثه‌دیده بعد از نجات به بیمارستان منتقل شد؛ هرچند که او هیچ آسیبی ندیده بود.

نظرتان را بنویسید